Otwieranie strony...

Hotele, restauracje, apartamenty architektura i wnętrza

Sesja zdjęciowa

Aby w pełni sfotografować hotel (budynek, otoczenie, recepcję pokoje, lobby, wellness & spa, restauracje, sale konferencyjne, itd.) trzeba zarezerwować kilka dni. Do tego potrzebna jest współpraca z pracownikami hotelu – rezerwacja fotografowanych miejsc oraz ich przygotowanie. Spośród wielu wykonanych fotografii klient może samodzielnie wybrać te, które zostaną poddane szczegółowej obróbce cyfrowej. Może także określić ilość zdjęć danego typu jakie chce otrzymać, wtedy wybór zdjęć należy do nas.

Obróbka cyfrowa

Obróbka fotografii polegają głównie na korekcji koloru, kontrastu, jasności oraz wyrazistości poszczególnych partii zdjęcia. Możliwy jest także retusz różnych elementów na zdjęciu.

Posiadamy specjalne obiektywy do fotografowania wnętrz, które mają szeroki kąt widzenia bez zaokrąglania perspektywy. Znakomicie sprawdzają się w ciasnych pomieszczeniach, które na zdjęcia wydają się bardziej przestrzenne.

Zdjęcia z modelami

Dla wymagających oferujemy możliwość wykonania sesji zdjęciowej z modelami dobieranymi wspólnie w zależności od charakteru hotelu oraz przeznaczenia fotografii.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url